Podnikatelé

Ať jste fyzická osoba podnikající nebo obchodní společnost, s podnikáním začínáte, nebo máte již svůj podnik zavedený, právní služby se Vám budou vždy hodit. Advokátní kancelář Grinacová & Šulc nabízí svým klientům kompletní právní servis tak, aby se na nás mohli obrátit v jakékoliv fázi své podnikatelské činosti.

Postaráme se o založení společnosti, provedení změn v obchodním rejstříku a v závěru podnikatelské činnosti o zrušení společnosti.

Připravíme vzorovou smluvní dokumentaci, všeobecné obchodní podmínky i pracovní smlouvy a jiné dohody pro zaměstnance. Nastavíme interní procesy a směrnice. V případě, kdy Vaši klienti neuhradí poskytnuté zboží či služby, zahájíme vymáhání pohledávek. V případě mimosoudních i soudních sporů vypracujeme právní rozbor ohledně oprávněnosti nároků, převezmeme zastoupení, připravíme vhodnou strategii v konkrétním sporu.

Lze se dohodnout na uspořádání právního školení na téma dle zaměření společnosti.

Pro podnikatele nabízí Advokátní kancelář Grinacová & Šulc několik variant spolupráce. Lze se domluvit na hodinové odměně za poskytnutí právních služeb, na paušální odměně za konkrétní úkon či na měsíčním paušálu v očekáváném rozsahu hodin práce.

Pokud podnikáte, napište nám a my Vám obratem zašleme naši nabídku právních služeb pro podnikatele včetně ceníku.